...v sobotu nám dobre bolo...

...v sobotu nám dobre bolo...

Termín: 08.9.2018

V sobotu 8.9.2018 sme od rána nedočkavo čakali na autobus, ktorý nám zabezpečili naši kamaráti z Rotary Clubu Trenčín Laugaricio. Cieľovou zastávkou bolo CSS Nádej - Dolný Lieskov.

To ešte nikto z nás netušil, čo nás čaká… 

Teraz už môžeme zhodnotiť, že to bol SUPER DEŇ :) plný zábavy a prekvapení…

Radosť nám urobilo vrúcne zvítanie sa s Hankou, Jarkou a Erikou z RCTNL. Veľké ďakujem patrí pracovníkom a dobrovoľníkom CSS Nádej, ktorí sa nám venovali a vymysleli pre nás tak bohatý program.

Počasie nám prialo a tak sme naplno využili vonkajšie priestory CSS: vonku sme si mohli pohladkať psíka Codyho,  obdivovať papagája i statného zajačika, a nakoniec nám pani Mirka priviedla dvoch koníkov. Jedného osedlali a to sa už hlásila najodvážnejšia Ilonka, že ona sa ide voziť ako prvá… odvážlivcov postupne pribúdalo, a nebolo ich veru málo. Tu mi nedá nespomenúť našu Lindu, ktorá prekonala svoj strach zo zvierat a už smelo stála v rade, s prilbou na hlave… Klobúk dolu Linda :).

Tí, ktorí prejavili záujem, si mohli koníka prezrieť zblízka, pohladkať si ho, pocítiť na vlastnej koži jeho dych, poprípade si ho mohli s pomocou pracovníčok aj previezť... Iní zas nelenili a precvičili si svoje bystré hlavy pri stopárskom minikvíze. Príjemnú atmosféru dotváralo jazierko s farebnými rybičkami.

Po malom občerstvení nastal čas odchodu, ale nikomu to nevadilo… každý odchádzal spokojný, plný nových dojmov a zážitkov.

Mnohým v hlave vírili myšlienky, s kým sa o svoje zážitky podelia… preto píšeme aj tento článok:)                                                                                                                                       

                                              Gabika, sociálna terapeutka

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Február 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29